Merdivenköy Mah.Hızırbey Cad. Nesrin Sokak No 9/D

Nesrin Apt. Kadıköy / İstanbul

0216 567 67 60 / 567 52 52

ber-ta@ber-ta.com

İlanları karşılaştırın

Ber-ta; emlak, inşaat, sigorta, gıda, turizm, tekstil ve otomotiv sektörlerinde hizmet veren bir aile şirketidir. Müşterilerine gayrımenkul danışmanlığı hizmeti veren şirketimiz BER-TA Emlak, alanında tecrübeli, profesyonel, güçlü kadrosu ve ileri teknoloji donanımlarla 10 yıllık bir geçmişe sahiptir. Müşterilerin tavsiyesiyle gelişen ve büyüyen bir şirkettir.

Bizim için vazgeçilmez değer olan dürüstlük ilkesiyle müşteri memnuniyetini ön planda tutan kaliteli ve güvenilir hizmetlerimize devam edecek olan ekibimiz geçen on yıl içinde verdiği hizmet ile son derece ciddi ve elit müşteri portföyü oluşturmuştur.

Vizyonumuz

Müşteri mutluluğunu daima göz önünde tutarak değişim gerekliliğini benimseyip Dünya ve Türkiye’deki yenilikleri yakalamak,şirkete olduğu kadar ülkeye de yararlı yatırımlar yapmaya çalışan müşterilerin kaynaklarını riske sokmadan her yıl daha da çok artan müşteri kapasitesini hedeflemek.

Misyonumuz

Ber-ta bir yandan müşterilerce arzulanan hizmetleri bir şirket anlayışı içinde en üst standartlarla sağlarken diğer yandan da müşterilerine maksimum kâr sağlamaya yönelik olarak cevre ve toplum duyarlılığı içinde portföy ve iştirak yatırımlar yapan tüm faaliyetlerinde aktuaryel dengeyi öncelikle gözeten bir aile şirketidir.

Ekibimizle Tanışın

Ali Rıza Karataş

Turan Karataş

Aykan Karataş